ul. Piotrkowska 64, Opoczno
Pn - Pt 9:00 - 17:00 / Sobota 9:00 - 13:00
690 052 400
Badanie wzroku

Gabinet optometryczny Opoczno

Optometria pozwala na zdiagnozowanie problemów Pacjentów z nieostrym widzeniem, sprawdzenie zaburzeń widzenia czy przeanalizowania rzeczywistych problemów Pacjenta, który decyduje się na korekcję wady wzroku.
Przeprowadzając badanie optometryczne możemy zdiagnozować najpopularniejsze wady wzroku, takie jak: krótko i dalekowzroczność czy astygmatyzm. Ponad to jesteśmy w stanie wykryć problemy związane z ustawieniem oczu takie jak: dwojenia, zez ukryty czy heteroforię. Pacjenci, którzy zgłaszają problemy z akomodacją oka także mogą liczyć na profesjonalną pomoc.
Badanie wzroku w naszym Gabinecie trwa 30-45 minut. Podstawową kwestią jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, podczas którego optometrysta określi z jaką wadą wzroku mamy do czynienia, przeprowadzi testy mające na celu sprawdzenie ustawienia kątowego oczu czy występowania astygmatyzmu. Badanie komputerowe wzroku jest tylko jednym z wielu elementów, które składają się na profesjonalną diagnozę wady wzroku. Po przeprowadzeniu badania i postawieniu diagnozy naszym Klientom przepisujemy odpowiednio dopasowane okulary lub soczewki kontaktowe.
Badanie wzroku
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę cenową - przeprowadzenie badania okularowego kosztuje jedyne 80 zł. Badanie pod kątem soczewek to koszt 100 zł, natomiast po jego zakończeniu przekazujemy Klientowi pakiet startowy z próbnymi soczewkami - gratis!
Badanie wzroku
Badanie wzroku
Badanie wzroku
Badanie wzroku
Badanie wzroku
Badanie wzroku
Salon Optyczny w Opocznie posiada profesjonalnie wyposażony gabinet optometryczny. Na naszych Klientów czeka doświadczony optometrysta, który dobierze i przepisze odpowiednie soczewki okularowe korygujące wady wzroku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów oferujemy także pełne badania optometryczne z zakresu doboru soczewek kontaktowych. Nasz Gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego badania wzroku - zapraszamy!