ul. Piotrkowska 64, Opoczno
Pn - Pt 9:00 - 17:00 / Sobota 9:00 - 13:00
690 052 400
Soczewki okularowe


HOYA SYNC III - Okulary polecane do pracy przy komputerze

Soczewki okularowe
Zmęczenie oczu? Mamy na to sposób!
Jeżeli jesteś osobą narażoną na zbyt długie przebywanie przed ekranem komputera na pewno nie raz odczułeś dyskomfort w postaci zaczerwienienia czy podrażnienia oczu. Dodatkowymi efektami ubocznymi mogły być częste bóle głowy, dekoncentracja czy problemy ze snem. Jeśli choć jedna z wyżej wymienionych dolegliwości występuje u Ciebie za często, prawdopodobnie masz do czynienia z tzw. cyfrowym zmęczeniem oczu.

Jest to jedna z dolegliwości, z którymi zmagamy się coraz częściej - przenosząc wzrok z ekranu monitora, na ekran telefonu czy telewizora praktycznie nie dajemy oczom czasu na odpoczynek. Właśnie dlatego Naszym Klientom oferujemy soczewki jednoogniskowe Sync III firmy Hoya, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu oraz będą stanowić wsparcie dla zapracowanych oczu.

Ostry obraz widziany podczas stosowania soczewek Sync III jest efektem zastosowania strefy wsparcia wzroku w dolnym segmencie soczewki oraz dodatkową strefę przyrostu mocy - wartość soczewki nieznacznie wzrasta , dzięki czemu ułatwia akomodację oraz łagodzi wysiłek wzrokowy. Całość znacząco zwiększa komfort patrzenia na urządzenia cyfrowe czy inne czynności wykonywane w obszarze bliży.


Okulary progresywne

Szukasz okularów, które zapewnią Ci komfort w każdych warunkach? Jesteś osobą aktywną, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach? Jeśli tak - koniecznie skorzystaj z naszej oferty soczewek progresywnych. Ich specjalna konstrukcja zapewnia idealne widzenie z każdej odległości - bez względu na to, czy aktualnie czytasz książkę, jedziesz autem, gotujesz, oglądasz telewizję, pracujesz, czy biegasz - z soczewkami progresywnymi każda z tych czynności będzie dużo bardziej komfortowa. Możemy wyposażyć Twoje soczewki w specjalny filtr fotochromowy lub dodatkowe przyciemnienie - tak skonstruowane soczewki nadają Twoim okularom efekt przeciwsłoneczny. Nasz konsultant udzieli Ci fachowych porad dotyczących wyboru soczewek, dlatego nie czekaj - umów się na wizytę już dziś!
Soczewki okularowe


Okulary dla dzieci

Soczewki okularowe
Dzieci to nasz największy skarb, ale czy odpowiednio umiemy zadbać o ich wzrok?
Dbanie o zdrowie dzieci jest priorytetem każdego rodzica. Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, za pomocą których Twoja pociecha poznaje i rozumie otaczający go świat. Jeśli więc zauważysz, że Twoje dziecko podczas pisania, oglądania telewizji czy patrzenia na ekran komputera mruży lub pociera oczy, często przekrzywia głowę lub skarży się na bóle głowy, niezbędna będzie kontrolna wizyta u specjalisty. Nawet jeśli Twoje dziecko nie ma wyraźnych problemów ze wzrokiem warto profilaktycznie udać się na wizytę kontrolną co najmniej raz do roku. W naszym salonie dbamy o najmłodszych klientów oferując bogaty wybór opraw dostosowanych do ich wymagań (dotyczy to nawet dzieci poniżej 1 roku życia!)


Życie w lepszym świetle

Okulary przeciwsłoneczne - korekcyjne

Osoby noszące okulary korekcyjne często mają problem w upalne, słoneczne dni, ponieważ standardowe soczewki okularowe nie mają właściwości przeciwsłonecznych. Istnieją dwa rozwiązania tego problemu. Pierwszy to zakup okularów przeciwsłonecznych-korekcyjnych, które wyglądają jak standardowe okulary przeciwsłoneczne, jednak dzięki zastosowaniu szkieł korekcyjnych mają właściwości poprawiające obraz. Tak przygotowane okulary można dodatkowo wyposażyć w soczewki z polaryzacją, co zapewni ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jeśli posiadanie dwóch par okularów jest dla Ciebie problematyczne możesz zamówić u Nas specjalne szkła fotochromowe, które przyciemniają się w zależności od natężenia światła.
Soczewki okularowe


WspółpracaW trosce o zapewnienie najlepszej jakości usług współpracujemy z najlepszymi producentami soczewek okularowych na świecie!
Dodatkowa dawka wiedzy: